Sektörel Yayın Tv deneyimli kadrosu ile çalışmalarına başladı.

Sektörel Yayın Tv’nin en temel prensibi olan kalite, yapılan her çalışmada kendisini hissettirir. Firmalar ile işbirliği içerisinde geliştirilen strateji doğrultusunda belirlenen çalışmalar, titizlikle hızlı ve güvenilir bir biçimde uygun fiyat garantisi ile firmanın beğenisine sunulur.

Her biri alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hazırladığımız çalışmalar, alternatifli seçenekler ile hazırlanarak müşteriye sunulur. Sektörel Yayın Tv için esas olan profesyonellik, fikir geliştirmeden ürün teslimine kadar her aşamada varlığını hissettirir.

Alanında her türlü ihtiyaç için çözüm ortağı olan Sektörel Yayın Tv, firmaların yeni başarılara koşmaları için işbirliği içerisinde yaratıcı çalışmalara imza atar. Firmanın bilinirliğini ve görünürlüğünü artırmak, Sektörel Yayın Tv’nin yaratıcı çözümleri ile çok daha kolaydır.

Sektörel Yayın Tv olarak hizmetlerimiz;

Firma Tanıtım Filmi; Ürün ve hizmetlerin öne çıkan özelliklerini vurgulayan 5-10 dakikalık tanıtım filmleri.

Reklam / Viral Reklam; Hedef kitleye markanın yaratıcı teknikler ile tanıtılması

Firma Biyografisi/ Başarı Hikyeleri;  Geçmişten günümüze yolculukları, pazarda yakaladıkları başarıların doğru ve yaratıcı biçimde anlatılması.

Animasyon; 3D ve After Effect programları ile hikayeleştirilen firma veya ürün tanıtımları.

YORUM EKLE

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });