1.4 Milyon Liralık Iron Man Kostüm çalındı

Marvel filmlerinin en unutulmaz performanslarından bir tanesi sergileyen Robert Downey Jr. tarafından giyilen Iron Man zırhı çalındı.

1.4 Milyon Liralık Iron Man Kostüm çalındı

  Los Angeles Polis Departmanı, eyalette bulunan ve film yapım şirketleri tarafından kullanılan depolardan bir tanesine hırsız girdiğini ve 325 bin dolar yani yaklaşık 1.4 milyon TL değerinde olan Iron Man zırhının çalındığını duyurdu. Konuyla ilgili soruşturma başlattıklarını söyleyen polisler, kostümün Robert Downey Jr.’ın giydiği Iron Man kostümü olduğunu söylediler.

Uzun süredir depoda olan kostümün şubat ayının başından 25 Nisan’a kadar geçen herhangi bir günde çalınmış olabileceğini tahmin ettiklerini dile getiren yetkililer, hırsızlık vakasının depo kontrolü sırasında ortaya çıktığını, bu sebeple hemen müdahale edilemediğini aktardılar.

2008 yılında çekilen Iron Man filminde kullanılan ve Marvel evreni için önemli bir yeri olan kostüm için geniş çaplı bir arama çalışmasının yürütüldüğü kaydedilirken, çalınma tarihinin tam bilinmemesi sebebiyle arama işlemlerinin uzayabileceği ve o sırada hırsızların kostümü elden çıkarabilecekleri vurgulandı.

kaynak:tamindir

tamindir

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });