Minikler, hayallerindeki odalara kavuşuyor

Çocukların hayallerini gerçekleştiren “Ailem, Odam ve Ben”, yeni bölümleriyle cumartesi ve pazar saat 18.00’da TRT1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Minikler, hayallerindeki odalara kavuşuyor

TRT 1’in yepyeni programı “Ailem, Odam ve Ben” Cumartesi ve Pazar günü saat 18.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.“Aileler, çocukları ile sağlıklı iletişim kurmak için nelere dikkat etmeli? Anne, baba, çocuk ve kardeş ilişkisi nasıl olmalı?” gibi soruların yanıtlandığı “Ailem, Odam ve Ben” programında, Pedagog Gözde Erdoğan çocukları ile daha sağlıklı iletişim kurmak isteyen ailelerin evlerine konuk oluyor. Hayallerinde ki odaya sahip olmak isteyen çocuklar ise profesyoneller tarafından yeniden tasarlanan odalarına kavuşuyor.

Programın beşinci bölümünde neler olacak?

3 Şubat 2018 Cumartesi saat 18:00’de TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 9 yaşındaki Ela'nın hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvayacak. Ela, Ailem, odam ve ben ekibine, eski eşyalarından çok sıkıldığını ve odasında rengarenk bir gökkuşağı görmek istediğini söyleyecek.

Pedagog Gözde Erdoğan, Ela’nın anne ve babasının yoğun çalıştıkları için onunla fazla vakit geçirememe sorununa öneriler sunarken mimar ve ressam da Ela'nın gri dünyasını renklendirecek, hayalindeki gökkuşağını odaya nasıl taşıyacaklarının planını yapacaklar.

Programın altıncı bölümünde neler olacak?

4 Şubat 2018 Pazar saat 18:00’de TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 9 yaşındaki Elçin’in hayalini gerçekleştirmek için yola çıkacak. Yaşıtlarından daha olgun davranan minik Elçin, “Ailem, Odam ve Ben” ekibine odasında bir mağara ve bir sürü çiftlik hayvanının olduğu açık yeşil ve turuncu renklerde bir oda istediğini belirtecek. Mimar ve ressam, onu hayallerindeki odaya kavuştururken, Pedagog Gözde Erdoğan, yeni doğan kardeşine alışamayan ve yakınlarını kaybetme korkusu yaşayan Elçin'in ailesine çözüm önerileri sunacak.

Program başvurusu için  

Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden “ailemodamveben” etiketiyle başvuru ekranına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Programın whatsapp iletişim hattına 05302354264 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER