Aytemiz’de Worldcard kullanan kazanıyor

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 01 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı

Aytemiz’de Worldcard kullanan kazanıyor

Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da LPG alışverişlerine, 25 TL Aytemiz Puan kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 40 TL Aytemiz Puan kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Yapı Kredi bireysel kredi kartı, bireysel TLcard ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin “AYTEMIZ yazıp boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri yeterli olacak. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, Aytemiz, worldkard, TLcard ve bankanın ticari kartlar internet sitelerinden ulaşabilirler.

 Aytemiz 530'dan fazla istasyona ulaştı

Aytemiz Puanlar Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, bireysel TLcard ve Yapı Kredi Business karta 22 Şubat 2018 tarihinde yüklenecek. Aytemiz Puanlar, World üyesi Aytemiz istasyonlarında 05 Mart 2018 tarihine kadar kullanılabilecek.Geçtiğimiz yıl itibariyle 530’u aşkın istasyon sayısına ulaşan Aytemiz, yurt çapında akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini sürdürüyor.

DHA

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER