Bankası içinde Yazarkasa+Pos

Yeniliğin öncüsü Profilo Ödeme Sistemleri ve ödeme kuruluşu Ödeal, esnafı rahatlatacak ekonomik çözüm sunuyor.Profilo Ödeme Sistemleri, masaüstü yazar kasa ile EFT POS arasındaki bağlantı problemini çözen Ödeal POS’u kullanıma sundu.  

Bankası içinde Yazarkasa+Pos


Sektörünün lider şirketleri arasında bulunan ve AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri ile Ödeal Ödeme Kuruluşu; son yıllarda ödeme sistemlerindeki gelişmelere paralel olarak ortaya çıkan yeni nesil masaüstü yazar kasa ile EFT POS bağlantı sağlama zorluğuna bir çözüm getirerek yeni bağlantı hizmetini sunmaya başladı. 


Ödeal POS ve Profilo yazar kasa bağlantısının kurulması ile artık kullanıcılar ellerindeki Profilo Ödeme Sistemleri’nin ürettiği (Profilo, Telestar, Farex, Telefunken marka) yeni nesil masaüstü yazar kasaları Ödeal POS’a bağlayarak ödeme alabiliyor. Bağlantının kurulması ile tüm kredi ve banka kartlarından Ödeal POS üzerinden ödeme kabul edilebiliyor ve POS üzerinden yapılan işlemlerde bankadan bağımsız olarak tek komisyon oranı geçerli oluyor. Ayrıca, Ödeal POS ile anlaşmalı tüm kredi kartlarına taksit imkânı sağlanıyor. Şu an için Ödeal POS üzerinden World, Paraf, Bonus ve Maximum kartlara taksit yapılabiliyor ve devamı da gelecek. Ayrıca Ödeal POS ile yabancı ülke banka ve kredi kartlarından da ödeme alınabiliyor.

Verimsizlik ücretinin alınmaması, minimum ciro şartının ve kullanım taahhüdünün olmaması, farklı banka kartlarına taksit yapabilmek için her banka ile ayrı ayrı anlaşma ve ek gider olmaması da kullanıcıya sunulan diğer avantajlar arasında. 

Birbirinden avantajlı seçenekler

Henüz Yeni Nesil Yazar Kasa almamış mükellefler için ise çok avantajlı bir paket oluşturuldu. Profilo Ödeme Sistemlerinin Yeni Nesil Yazar Kasaları (Profilo, Telestar, Farex ya da Telefunken) ve Ödeal POS‘tan oluşan paket; 3 yıllık sözleşme ile yazar kasa ve EFT POS ücreti dahil olmak üzere KDV dahil 59 TL peşinat ve ek olarak taksitli kullanım için KDV dahil 36 ay süresince aylık KDV dahil 99.80 TL’ye; ya da sadece tek çekim kullanım için 36 ay süresinde aylık KDV dahil 79.90 TL’ye edinilebiliyor. Üstelik söz konusu tutarlara tüm hizmet bedelleri de dahil.

Hali hazırda Profilo Ödeme Sistemlerinin Yeni Nesil Yazar Kasalarını (Profilo, Telestar, Farex ya da Telefunken) kullanmakta olan ve Ödeal POS bağlamak isteyen kullanıcılar ise, 1 yıllık sözleşme ile taksitli kullanım için 12 ay süresince aylık KDV dahil 79.90 TL, tek çekim kullanım için ise aylık KDV dahil 29.90 TL’ye edinilebiliyor

Akıllı Pinpad, 3.5 inç dokunmatik ekran, BKM TechPOS ortak bankacılık uygulaması, NFC temassız ödeme gibi yenilikçi özelliklere sahip Ödeal POS’u kullanıcıların tüm tahsilat süreçlerine çözüm üretebiliyor.
Profilo ve Ödeal işbirliği ile sunulan bu çözüm paketi sayesinde; normal şartlarda Bonus, Maximum, World, Paraf kartlarına taksit imkanı sağlayabilmek için her banka ile yapılan anlaşma neticesinde POS bedeli, hesap işletim ücreti, erken ödeme için kredi tahsis bedeli, EFT masrafları, verimsizlik ücreti gibi giderler düşünüldüğünde ortalama toplam 400 TL’nin üzerinde bedel ödemek yerine, mükellef 3 senelik sözleşme ile aylık 99.80 TL ödeyerek yazar kasa sahibi olup POS cihazını kullanabiliyor.

Sektörel Yayın/Hüseyin BİÇER

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER