Hopi, üyelerinin alım gücünü 86,9 milyon TL artırdı

Türkiye’de uygulamaya soktuğu 'Paracık' ödül puan sistemiyle kazandıran Hopi'nin ,üyelerinin alım gücünü de artırdığı bildirildi.

Hopi, üyelerinin alım gücünü 86,9 milyon TL artırdı

Hopi’nin sahip olduğu 6,1 milyon üyesiyle mobil sadakat uygulamaları sektörünün lideri olduğunu belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, "Hopi bugüne kadar üyelerine 252 milyon TL değerinde Paracık kazandırdı" dedi. 

Farklı sektörlerden 100’den fazla üye markasıyla her türlü alışveriş ihtiyacına çözüm üreten  Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunduğu üyelerine indirim ve Paracık kazanma avantajını aynı anda sunduğu belirtildi. Türkiye’de perakendenin gidişatını  değiştiren Hopi’nin üyelerine kazandırdığı toplam Paracık miktarına değinen  Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, "Nisan 2015’te kullanılmaya başlayan Hopi bugüne kadar üyelerine 252 milyon Paracık kazandırdı. Üyelerimiz bu Paracıkların 225,4 milyonunu yüzde 39 daha fazla değerle harcadı. Hopi, üyelerinin alım gücünü artırmaya devam ediyor" diye konuştu.Erbay, Hopi’nin üyelerinin alışveriş gücünü 86,9 milyon TL değerinde Paracıkla artırdığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });