Yatırım Finansman, yeni adresinde yatırımcıların hizmetinde

Bireysel ve kurumsal yatırımcılarına sunduğu hizmetler ile değer katarak güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası faaliyetleri sunan Yatırım Finansman, Ankara’daki yeni adresinin açılışını gerçekleştirdi.

Yatırım Finansman,  yeni adresinde yatırımcıların hizmetinde

Türkiye’nin ilk aracı kurumu olarak, dünyanın her yerinden bireysel ve kurumsal yatırımcılara güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler’in Ankara şubesi yeni adresinde hizmet vermeye başladı

 Yatırım Finansman yöneticileri, yatırımcıları ile yeni taşındığı Ankara Şubesinde düzenlediği kokteylde bir araya geldi.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Ömer Eryılmaz, Ankara şube açılışı sonrasında “Yatırım Finansman Menkul Değerler olarak, finans sektöründeki 42 yıllık geçmişimiz geleceğimizin teminatını oluşturuyor. Mevcut gücümüzün en önemli parçasını oluşturan sadık ve geniş müşteri portföyümüze yeni taşındığımız şubemizde de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, kaliteli yatırım danışmanlığı hizmeti sunmak ve verdiğimiz hizmete değer katmak en önemli önceliklerimizden olacaktır.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 İnternet Şubesi www.yf.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER