Liderler bayramda seçim çalışmalarına ara vermeden devam edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı'nın birinci günü İstanbul'da olacak. Bayramın ikinci günü Antalya'da partisinin mitingine katılacak olan Erdoğan, üçüncü gün ise büyük İstanbul mitinginde vatandaşlarla buluşacak.

Liderler bayramda seçim çalışmalarına ara vermeden devam edecek


Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve siyasi parti liderlerinin bayram programları belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramın birinci günü İstanbul’da, ikinci günü Antalya’da olacak ve üçüncü günü büyük İstanbul mitingine katılacak.

Başbakan Binali Yıldırım, bayramın birinci günü İstanbul’da bayram namazını kıldıktan sonra Tunceli’ye, ardından da memleketi Erzincan’a geçecek. Bayramın ikinci günü Tokat ve Sivas mitinglerini gerçekleştirecek olan Yıldırım, bayramın üçüncü günü İstanbul’a geçerek büyük İstanbul mitingine katılacak. 

Ramazan Bayramı'nı Ankara’da geçirecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayramın üçüncü gününde Ankara’da partililer ile buluşacak. 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı’nın birinci günü Ankara’da, ikinci günü ise İstanbul’da partililerle bayramlaşacak.


Bayramın birinci gününü memleketi Yalova’da geçirecek olan CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bayramın ikinci günü İstanbul'da, üçüncü günü Tunceli ve Elazığ’da olacak. 

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Ramazan Bayramı'nda Bitlis’te, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu ise Ankara’da bulunacak. 

İHA

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });