İmparator'un dönüşü!


Galatasaray futbol takımında sıcak saatler yaşanıyor. Galatasaray’ın eski teknik direktörü IGOR TUDOR üst üstte gelen başarısız sonuçlar neticesinde görevinden istifa etti. Onun yerine Galatasaray’ın zor zamanlarında teklifte bulunulduğu Fatih Terim geldi.

IGOR TUDOR ligin ilk haftalarında bu kadar başarılı sonuçlar elde etti. Maçlardaki istekli, azimli oyunları spor izleyicileri tarafından çok beğenildi. Fakat IGOR TUDOR ve takımı derbi maçlarında başarısız sonuçlar alıyordu. Bence ligde başarılı almak için sadece Anadolu kulüplerini yenmek yetmez. Teknik direktör iseniz kalıcı olmak istiyorsanız büyük maçları(derbi maçlarını) kazanmak zorundasınız. Igor TUDOR’UN başarısızlığını gören Dursun Özbek duruma el koyarak çok doğru kararla IGOR TUDOR’UN sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

Ve kısa süre içerisinde Galatasaray ile özleştirilmiş olan Fatih Terim’i koltuğa oturttu. Bence Fatih Terim’in Galatasaray’a gelmesi ile ligimizde daha zevkli maçlar izleyebileceğiz. Fatih Terim ve öğrencilerinin ilk sınavı ilk yarının son haftası olan Göztepe maçı. Bence hem pozisyon hem de ikili mücadele bakımından çok zevk alacağımız bir maç olacak. Fatih hocanın ilk maçını sabırsızlıkla bekliyorum. Bence FATİH TERİM’İN GELMESİ GALATASARAY’A İÇTEN İÇE “Şampiyonluk geliyor.” demeye başlıyorlar

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emel Kutanoğlu
Emel Kutanoğlu - 7 ay Önce

Tebrik ederim. Tespitler Harika. Ben de zevkle okuduğum yazılarının devamını bekleyeceğim.

Kadir
Kadir @Emel Kutanoğlu - 7 ay Önce

teşekkür ederim.

Orhan
Orhan - 7 ay Önce

Kadir bey tebrik ediyorum güzel yazı için. Tşk lerr

Kadir
Kadir @Orhan - 7 ay Önce

teşekkür ederim.

Eyiruh
Eyiruh - 7 ay Önce

Sevsekte sevmesekte adamın başarıları ortada.. Eline sağlık kadir kardeşim çok güzel yazmışsın

Kadir
Kadir @Eyiruh - 7 ay Önce

teşekkür ederim.

Orhan
Orhan - 7 ay Önce

kadir bey ben trabzonsporluyum ama yazılarınızı severek takip ediyorum. size sormak istediğim soru şu. fatih terimin kariyeri belli ancak aşırı özgüven ve yönetimin isteklerini pek de umursamayan bir karaktere sahip. bu galatasaray için sizce sorun olmazmı ? tşk lerrr..

Pınar Simsek
Pınar Simsek - 7 ay Önce

Kadir bey sizi takip ediyorum.yorumlariniza bayılıyorum.basarilarinizin devamını dilerim.

Nilay temelci kirci
Nilay temelci kirci - 7 ay Önce

Okudugum en iyi analizlerden biri dogru tespitler

erhan
erhan - 7 ay Önce

çok doğru bir tesbit böyle güzel yazıların devamını diliyorum..

Ezgi
Ezgi - 7 ay Önce

tebri̇k edi̇yorum..

Kadir
Kadir @Ezgi - 7 ay Önce

teşekkür ederim.