İçinizi huzurla dolduran,Romantizim mi, Tutku mu ....

Koleksiyonlarını her ay farklı hikâyeler üzerinden anlatan Silk and Cashmere, bu ay Aşk Oyunu ile Sevgililer Gününü yılın en unutulmaz anı haline getiriyor.

İçinizi huzurla dolduran,Romantizim mi, Tutku mu ....

 Silk and Cashmere’in Aşk Oyunu ile içinizi huzurla dolduran romantizm mi yoksa aklınızı başınızdan alan tutku mu...

Saatler aşkı gösterdiğinde tüm cesaretinizi toplayıp onu mutlu edecek etkileyici hediyeler seçmek için hazır olun! Sezonun en heyecan verici günü 14 Şubat’ta, Silk and Cashmere sizi, ipeğin romantizmi ve kaşmirin tutkusunu hediye etmeye davet ediyor.

Silk and Cashmere’in aşkın ve tutkunun rengi siyahın en çarpıcı tonlarından ilham alan Sevgililer Günü koleksiyonu ile ona aşkın dokusunu armağan edin! Kadın koleksiyonunda yer alan saf ipek Goya Emprime gömlek, siyah ve beyazın tutkulu birlikteliğini temsil ederken, ipeğin yumuşacık ve feminen dokusuyla bu özel günde aradığınız romantizmi yakalayacaksınız. Saf kaşmirli dantel baskılı hırka, elegan duruşu ve estetik dantel detaylarıyla duru ve zarif bir görünüm kazandırırken saf kaşmir dokusu soğuk kış günlerinde sevgilinizi kaşmir sıcaklığı ile ısıtacak.

Ona özel olduğunu hissettirmenin en güzel yolu tenine daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim yaşatmaktan geçer. Stil sahibi duruşundan ödün vermeyen erkeklere özel, daha önce hiç deneyimlemedikleri eşsiz bir his sağlayan Fersatile gömlekler, kaşmir ve modal karışımlı bulutsu dokusu sayesinde sevgilinize çok soğuk günlerde bile konforlu bir sıcaklık sunacaktır. Sevgilinizin kurtarıcı parçası olacak Saf kaşmir polo kazaklar soğuk kış günlerinde kaşmir sıcaklığı ile ısıtırken sadece sizi hatırlamasını sağlayacak.

25 yıldır severek kullandığınız saf kaşmir ve saf ipek ürünleriyle sayısız anınızı paylaştığınız Silk and Cashmere’in ürünlerini keşfetmek için mağazalara ve silkandcashmere.com’a bekliyoruz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER