Konser Jolly Joker Vadistanbul'da İzlenir

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker, Vadistanbul sahnesindeki konser etkinlikleriyle, eğlencenin rotasını değiştiriyor.

Konser Jolly Joker Vadistanbul'da İzlenir

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de kapılarını açan Jolly Joker, Vadistanbul sahnesinde gerçekleşen konserlerle, eğlencenin rotasını değiştiriyor. Şubat ayının ikinci haftası 7 Şubat'ta Ozan Çolakoğlu Orkestrası ve Konukları, 9 Şubat'ta Berkay ve 10 Şubat'ta Yıldız Tilbe, sevenleriyle buluşuyor


Şubat ayının ikinci haftası 7 Şubat Çarşamba Günü saat: 21.00'da Ozan Çolakoğlu Orkestrası ve Konukları müthiş bir müzik ziyafeti yaşatacak. Ozan Çolakoğlu, canlı sahne projesi olan Ozan Çolakoğlu Orkestrası'nın ilk konserinde ünlü sanatçılarla sahneye çıkıyor. Yıldız Tilbe, Gülşen, Edis ve daha birçok ünlü ismin katılacağı gecede, sanatçılar Türk Pop Müziği'nin unutulmaz eserlerini Ozan Çolakoğlu Orkestrası düzenlemesi ile yeniden yorumlayacaklar.

9 Şubat Cuma saat: 22.00'da ise, Pop müziğin sevilen ismi Berkay hayranlarıyla buluşacak. Dünden bugüne hit olmuş şarkılarıyla birlikte, repertuvarında yer alan sevilen eserleri seslendirecek.

10 Şubat Cumartesi saat: 22.00'da Yıldız Tilbe, her zamanki gibi sevenleriyle coşacak, coşturacak.

İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’ndeki konser

etkinlikleri, AVM'nin kapanışından sonra başlıyor. Biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker Satış noktalarından temin edilebilir.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER