Fit kalmak için günde beş öğün

Kapıya teslim gurme ev yemeklerinde öncü Meal Box, kilo vermek ve formda kalmak isteyen abonelerine özel olarak hazırladığı beş öğünlük Meal Box Fit paketini tanıttı.

Fit kalmak için günde beş öğün

Taze, sağlıklı ve lezzetli ev yemeklerini kapıya servis abonelik modeliyle sunarak ofislerde ve evlerde "Bugün ne yesek?" sorununu ortadan kaldıran Meal Box, abonelerinden gelen yoğun istek üzerine hazırladığı Meal Box Fit hizmetini duyurdu. Uzman diyetisyenlerin belirlediği reçetelerle hazırlanan Meal Box Fit menüleri, gurme ev yemekleri tecrübesini formda kalmak isteyen aboneler için özelleştiriyor.

Fit kalmak için günde beş öğün

Kullanıcıların kilo verme ve formda kalma hedeflerine destek olmak için standart aboneliğin yanı sıra kalori odaklı bir paket olarak Meal Box Fit alternatifini geliştirdiklerini belirten Meal Box CEO’su Murat Demirhan, “Fit menüler, abonelerimizin en sık dile getirdiği taleplerden biriydi. Diyetisyenlerle birlikte hazırladığımız bu menülerle öğün sayısını artırarak, formunu korumak isteyen Meal Box abonelerine kolaylık sağlayacağız.” diye konuştu. 

Günlük kalori ihtiyaçlarına en doğru yanıtı sunan Meal Box 1100, 1500 ve 1900 kalori şeklinde üç ayrı paket hazırladı. Gün içine yayılan beş öğün her sabah abonelere teslim ediliyor. Meal Box Fit menüleri, taze ve kaliteli gıdalarla gün boyu dengeli beslenmeyi mümkün kılıyor. 

Günlük kalori ihtiyacınızı hemen hesaplayın

Meal Box abonesi olsun ya da olmasın, daha sağlıklı bir hayata merhaba demek isteyen herkes, www.mealbox.com.tr/fit adresindeki kalori hesaplayıcıyı kullanabiliyor. Cinsiyet, yaş, boy ve kilo gibi bilgilerle günlük kalori ihtiyacını kolayca öğrendikten sonra, kullanıcılar kendileri için ideal Meal Box Fit paketini belirleyebiliyor. Meal Box Fit paketleri her gün sabah 07:30 ile 10:30 arasında abonelere teslim edilerek, tüm güne yayılacak öğünlerin ideal saatte başlamasını sağlıyor.

c

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });