Akademi TMGD ‘nin Farkı “Deneyim”

Akademi TMGD A.Ş. Koordinatörü Gökhan KÖMÜŞ “Bizim ve danışmanlarımız için süreç; 2015 yılında birçok sektörün hizmet alma zorunluluğunun gelmesi ile başlamış ve uzun soluklu çalışmalarımız neticesinde, belli bir tecrübe ve birikim elde edilerek sağlam bir alt yapı oluşturulmuştur.” diyerek çalışmalarından ve hedeflerinden söz etti.

Akademi TMGD ‘nin Farkı “Deneyim”

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, 2017 yılının son aylarında Bakanlığımızın kuruluşları yetkilendirmesi ile hız kazanmıştır.Akademi TMGD A.Ş. olarak Bursa merkezi ve İstanbul şubesi ile yetkisini aynı dönemde alarak, tüm Marmara bölgesinde hizmet vermek için uzman danışman kadromuz ile çalışmalara başlamış bulunmaktayız


ADR ’yi kapsayan sektör yelpazesinin çok geniş olması nedeni ile mevzuatsal bilgi birikiminin yanında, farklı sektörlerde çalışmışlık ve deneyim gerektirmektedir. Bu anlamda danışmanlarımızın ve çalışan kadromuzun çok çeşitli sektör deneyimleri, müşterilerimizin hedeflerine ulaşabilmelerinde değer yaratarak, beklentilerini en üst seviyede ve istikrarlı bir biçimde hizmet vererek katkı sağlayacaktır.

Akademi TMGD A.Ş. sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih etmek isteyeceği kaliteli danışmanlık firması olabilmesi için; uzman kadrosuyla doğru, güvenilir, süreklilik ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Ülkemizde insan ve çevre sağlığına, emniyetine sahip çıkarak, daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak, insanlarımıza ve gelecek nesillerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ise en önemli temel hedefimizdir.

Sektörel Yayın/ Metin KAVAS

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER