Cildiniz nefes alsın

Cildi temiz tutmak, susuz bırakmamak çok önemli. Diğer yandan cilt kurulukları, dökülmeler, epidermal hasarlar gibi sorunlardan kurtarmak için bazı önlemler almak da mümkün.

Cildiniz nefes alsın

Hemen herkes sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Bunun için de cildimize iyi bakmamız gerekiyor. Cildi arındırmak bu adımlardan biri. Kuruyan, nemi azalan, cansız ve solgun görünen cildinize Sensilis Supreme Detox ürünleriyle hayat verebilir, canlı ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cilt problemleri, özellikle yaz aylarında güneşin UV zararlı ışınları nedeniyle artış gösterebiliyor. Tatilde cildiniz tuz ve klor gibi cildin kurumasına sebep olan etkenlere de maruz kalınca; cilt sorunları işin içinden çıkılması zor bir hal alıyor. Aslında düzenli yapılan cilt bakımları ve cilt bakımlarını destekleyici arındırıcılar ile cildinizdeki hasarları kalıcı hale gelmeden çözmek oldukça basit. Sensilis ürünleri; Supreme DTX Essentielle Detox, Supreme Reneval Detox Night Cure ve Supreme Reneval Detox Mask’ın içerisinde bulunan özel formülleri ile cildinizi arındırıyor, parlaklık ve canlılık kazandırıyor, kırışıklık ve nem kaybını da önlüyor.

Supreme Dtx Essentielle Detox; Yıpranan cilt en çok neme ve vitamine ihtiyaç duyar. Cildinizi arındırırken hem vitamin ihtiyacını karşılayan hem de yenileyici etkisi bulunan ürünler tercih etmenizde fayda var. Supreme DTX Essentielle Detox içerisinde bulunan doğal on bitki yağının, yenileyici antioksidan ve vitaminlerle kombine edilmiş özelliği sayesinde cildinizin nefes almasına katkı sağlıyor. Aynı zamanda cildin canlanmasına yardımcı olurken, nemlendirici etkisi ile cildinizin nemini geri kazandıyor. Sabah ve akşam düzenli kullanımda +%25 Nem, +%15 Sıkılaşma ve +%31 Epidermal yenilenme sağlıyor.

Supreme Reneval Detox Night Cure; Arındırma işleminin amacı cildi sadece yabancı maddelerden temizlemek değil, aynı zamanda cilt bakımını desteklemek için de yapılan uygulamalardır. İçeriğindeki bileşenleri ile Supreme Reneval Detox Night Cure, ciltte yaşlanmayı önler, ferahlatır, nemlendirir ve rahatlatır. Gece kullanım için uygun olan ürün, içerisinde bulunan üzüm özleri sayesinde epidermal besin sağlarken serbest radikal hasarlara karşı korur. Zengin havyar bileşimi cilt yapısını yeniler, besler ve enerji sağlar. Gliserin ise su tutma özelliği ile cildin trans epidermal su kaybını önler. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılır.

Supreme Reneval Detox Mask; Hepimizin yapması gereken arındırma işlemi, cildin yaşlanmasına ve kırışmasına da engel olur. Özellikle haftada 2 kez uygulayabileceğiniz Supreme Reneval Detox Mask, içeriğindeki doğal bitkisel yağlar sayesinde cilde yoğun nem verir, toksinlerden arındırır ve cildin genç görünmesini sağlar. Hafif dokusu ferahlık ve tazelik hissi verir. Cildininiz daha canlı, daha genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });