Ekonomi Bakanlığı'Ndan OKT Trailer'e ziyaret

Ekonomi Bakanlığı'nadn OKT TRAILER'e ziyaret

Ekonomi Bakanlığı'Ndan OKT Trailer'e ziyaret

Türkiye’ye döviz kazandıran ve Türkiye’nin ihracat hedeflerine ulaşması için firmaların sorunlarını dinleyen Ekonomi Bakanlığından heyet, Uluslararası üst yapı ve semi treyler markası olan OKT Trailer’ı ziyaret etti.  
Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin görevlendirmesiyle düzenlenen, Genel Müdür Vekili Arzu Yılmaz, Daire Başkanı Alper Eriten ve uzman heyetin katılımı ile gerçekleşen ziyarette Bakanlık yetkilileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu

 İthalat ve ihracat süreçlerinin gelişimini destekleyici bilgilendirmelerin yapıldığı görüşmede oldukça yararlı konulara değinildi. Firmaların taleplerine bakanlıktan geri dönüşlerin hızlı olmasının avantajları ve bu konuda gösterilen hassasiyetin üretim ve ulaştırma noktasında döngü elde edilmesine olanak sağladığı noktasında hem fikir olundu.
İhracatçıların talep ve sorunlarının ilk ağızdan bürokratlara aktarılmasına zemin hazırlayan ziyaretler kapsamında firmaların dış ticaret süreçleri daha yakından incelenerek yapılan birebir değerlendirmelerde bulunmanın önemi vurgulandı.  


 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER