ERP, işletmenin dijital sinir sistemidir

Anadil Yazılım Geliştirme Platformu sayesinde, projelerini açık kaynak kodlu olarak geliştiren ve müşterileri ile paylaşan Model Yazılım, 1992 yılından beri sektör oyuncularından. Firma Genel Müdürü Atila Zeybek, yerli yazılım için kamu ve özel sektörün desteğine dikkat çekiyor.

ERP, işletmenin dijital sinir sistemidir

Firmanızı yakından tanıyabilir miyiz?

Model, kurulduğu 1992 yılından itibaren Türkiye’de iş uygulamaları geliştirmeye odaklanmış teknoloji sahibi yerli bir yazılım firması. Büyük ve orta ölçekli işletmelerin iş süreçlerini entegre bir şekilde takip edebilecekleri ve tamamen Model tarafından geliştirilmiş bir yazılım olan Model ERP ürünü ise 1997 yılından itibaren piyasada. Anadil Yazılım Geliştirme Platformumuz sayesinde, 1997 yılından itibaren tüm projelerimizi açık kaynak kodlu olarak geliştirdik ve müşterilerimizle paylaştık. 40’tan fazla çalışanı bulunan Model, kendi yazılım geliştirme platformu sayesinde esnek yaklaşımlar sergileyerek projelere özel ek geliştirmeler de yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek çözümler sunuyor.

Firmanızın ERP çözümleri hakkında bilgi alabilir miyiz?


Model ERP, sektörlerden bağımsız şekilde tasarlandı. Bununla birlikte özellikle üretim yapan işletmeleri hedeflemiş durumdayız. Model ERP, seri üretim yapan tüm sektörlerde çok rahatlıkla kullanılabileceği gibi proje usulü çalışan makine, metal, gemi sanayi gibi sektörlerin yanı sıra gıda, iplik üretimi, halı üretimi gibi sektörlerdeki zorlu üretim senaryolarına ve işleyişlerine uygun çözümler sunuyor.

Türkiye bu çalışmalar açısından nasıl bir noktada?

Bugünlerde yaşadığımız sıcak gelişmeler, yerli yazılım teknolojilerinin ve uygulamalarının, tüm sanayi ve kamu kurumlarımız genelinde ulusal bilgi güvenliğimiz açısından kritik öneminin anlaşılmasına vesile oldu. Yazılım sektörümüzün ve yerli yazılım firmalarımızın güçlenmesi, kamunun yerli yazılım teknolojilerine güçlü desteğine bağlıdır. Model, sahip olduğu teknoloji, fonksiyon derinliği ve tecrübeli ekipleriyle, küresel ölçekte desteklenmesi gereken önde gelen yazılım firmalarımız arasındadır.

Sektörel Yayın

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER