Home-Concept Fuarı'nı on bin kişi ziyaret etti

Yoğun katılımcı ve ziyaretçi eşliğinde gerçekleştirilen Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü Üretici ve Markalar Fuarı Home&Concept, adını fuarcılık tarihine altın harflerle yazdırdı.

Home-Concept Fuarı'nı on bin kişi ziyaret etti

Referans Fuarcılık tarafından İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü Üretici ve Markalar Fuarı Home&Concept, kapanışını yaptı. Fuarı yerli ve yabancı yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti. 90’a yakın ülkeden ziyaretçinin katıldığı fuara, 150 yerli üretici ve marka damgasını vurdu! 

 Ortadoğu’dan Asya’ya, Afrika’dan Avrupa’ya dünyanın pek çok noktasından ziyaretçi akınına uğrayan fuar, dev bir organizasyon olarak hafızalara kazandı.  150 yerli üretici ve markanın yerini aldığı fuarda, standlar en estetik, teknolojik ve en yeni ürünlerle donatılarak ziyaretçi ve katılımcılara görsel bir şölen yaşatıldı. Binlerce farklı tasarım ve yeni ürünün sergilendiği fuar tam anlamıyla ziyaretçi akınına uğradı. Türk üreticilerinin dünyaya açılan kapısı Home&Concept’i dört günde yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti. 

Mutfak eşyalarından, ev ürünlerine, salon takımlarından banyo aksesuarlarına, bahçe mobilyalarına kadar onlarca sektörde, yüzlerce firmanın yer aldığı Home &Concept Fuarı’nda, Türk üreticiler ve markalar dünya çapında bilinirliklerini artırdı. İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda Türk üretici ve markalarının kendilerini en doğru şekilde tanıttıkları dev bir organizasyon oldu. 

Uluslararası Network alanı oluşturuldu

Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Home&Concept, beklentilerinde üzerine çıkarak benzersiz bir fuar organizasyonuna imza attı. Züccaciye ve ev eşyaları sektörünün küreselleşmesine önemli katkılar sağlayan Home&Concept, büyük ekonomik bir platform haline geldi. Referans Fuarcılık tarafından Türk ürün ve markalarının dünyada bilinirliğini artıran Home&Concept, Türk üreticilerinin başarısının tüm dünyada yankılanmasını sağladı. 

Fransa'dan Çin'e tüm üllkeler bu fuarda  

Fuarı düzenleyen Referans Fuarcılığın Genel Müdürü Fatma Funda Ercan, Home&Concept fuarı ile züccaciye ve ev eşyaları sektörünün nabzını tutmayı başardıklarını belirtti. Home&Concept fuarının marka ve üreticilere pek çok fırsat sunduğunu anlatan Ercan, “Dünyanın pek çok ülkesinden gelen satın almacı ve profesyoneller, Türk marka ve üreticilerle ikili iş görüşmeleri ve anlaşmalarına imza attı.  Çin, Fransa, Suudi Arabistan, Irak ve İran gibi ülkelerden gelen profesyonel satın almacılarla fuar boyunca önemli bir network alanı oluşturuldu. Ticaretin yeniden canlandırıldığı Home&Concept’te, ihracata ve yerli satışlara yönelik büyük bir ivme kazandırıldı” dedi. 

 Türk ekonmisine destek

 Referans Fuarcılık Genel Müdürü Fatma Funda Ercan, Türk marka ve üreticilerin en yeni, en özel ürün ve tasarımlarını Home&Concept’te görücüye çıkardığını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “Ziyaretçilerin standlara ilgisi de oldukça yüksek oldu. Fuarın doğru zaman ve lokasyonda gerçekleştirilmesi yerli ve yabancı ziyaretçi yoğunluğunu sağladı. Daha şimdiden önümüzdeki fuar için de talepler arttı. Fuar sayesinde züccaciye ve ev eşyaları sektöründeki ihracata katkı sağladığımızı inanıyoruz. Türkiye’nin 2023 hedeflerine bir nebze olsun katkı sağladıysak ne mutlu bize.” 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });