Hopililer Tekzen’de kazanıyor

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulamaları sektörünün lideri olan Hopi, Tekzen ile işbirliği yaptı.

Hopililer Tekzen’de kazanıyor

 Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen Hopi’nin üye markaları arasına katıldı. İşbirliğine özel bir kampanya ile başlayan Hopi ve Tekzen Hopililere Tekzen’de yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarda 20 Paracık kazandıracak.
 Evini güzelleştirmek isteyen Hopililer iş birliği ile Tekzen’de yapacakları alışverişlerde hem Paracık kazanacak hem de Paracıklarını diledikleri gibi harcayacak. İş birliğine özel bir kampanya ile başlayan Tekzen ve Hopi, 30 Nisan’a kadar Tekzen’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise 20 Paracık kazandıracak. Tekzen’in 56 ildeki, 132 mağazasında da geçerli olan kampanya Hopi kimliği tanıtılarak, TekzenKART ile yapılan alışverişlerde uygulanacak.

Mağazalarına giren her müşteri için ilgi odağı olabilecek on binlerce ürün sunduklarını belirten Tekzen Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, “Bu anlamda Hopi bizim çok önem verdiğimiz bir partner. Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile büyük bir aileye hitap eden tüm Hopi kullanıcılarına Tekzen’de farklı bir müşteri deneyimi sunacağız. Yüzde yüz yerli bir marka olarak Hopi ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Hopi’nin farklı sektörlerden 100’den fazla üye markasıyla üyelerinin 360 derece alışveriş ihtiyaçlarına çözüm sunduğunu anlatan Hopi Genel Müdürü Onur Erbay ise, “Hopi ile amacımız alışverişin her noktasında üyelerimizin hayatını kolaylaştırmak ve Hopi avantajlarını kullanabilmelerini sağlamak. Geniş mağaza ağıyla Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’in üye markalarımız arasına katılması bu sebeple bizim için çok önemli” dedi. Hopililerin yıl boyunca Tekzen kampanyalarıyla buluşacaklarını söyleyen Erbay, “Hopililer, inşaat ve boya malzemelerinden mobilyaya, ev dekorasyon ürünlerinden bahçe ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle ekonomik, uygulanabilir çözümler sunan Tekzen’de yapacakları tüm alışverişlerde Paracık kazanıp Paracıkları ile harcama yapabilecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER