Karaca, Maison- Objet Paris Fuarı’nda

Karaca, modern ve iddialı tasarımlarıyla uluslararası iç tasarım ve yaşam tarzı topluluğunu birleştiren, sektörün önde gelen ev dekor fuarı Maison & Objet Paris Fuarı’na konuk oluyor

Karaca, Maison- Objet Paris Fuarı’nda

19-23 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda, sektörün en önemli markalarından Karaca’nın en yaratıcı ve ilham verici ürünleri katılımcılarla buluşuyor.

Her yıl ev dekorasyon, dizayn ve yaşam tarzı sektörlerinin en önemli markalarını bir araya getiren Maison & Objet Paris Fuarı, en yenilikçi çözümleri sunarak endüstrinin uzmanlarını buluşturmaya devam ediyor. Katılımcıların konut, otel ve restoran geliştirme için ihtiyaç duyduğu konseptler konusunda yardımcı olan fuarda; dünyada ilk ve tek olarak inciden üretilen Fine Pearl yemek takımı, ona eşlik eden su takımı ve ödüllü çatal bıçak takımlarıyla Karaca, 5A numaralı salonda katılımcıları karşılıyor.

Yıllardır sofraların en çok tercih edilen markası olan Karaca, Türkiye’deki başarısını uluslararası alanda da göstererek mutluluğumuzu büyütüyor ve paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Birbirinden eşsiz tasarımlarıyla, evlerde en değerli anlara imza atan Karaca, yurtdışında da bu ayrıcalığı yaşatmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER