LAV’dan ilham veren sunumlar

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla cama heyecan katan LAV, ürünlerinin farklı kullanım önerileriyle yılbaşı sofralarına da ayrıcalık katıyor.

LAV’dan  ilham veren sunumlar

LAV’ın Misket Serisi Meşrubat Bardağı içecek sunumlarının yanı sıra tatlı sunumlarını da görsel bir şölene çevirerek, heyecan ve bin bir özenle hazırlanan sofralara yeni yıl ruhunu katıyor.

Çok amaçlı kullanıma uygun tasarımıyla ilham veren LAV’ın Misket Serisi Meşrubat Bardakları, www.lav.com.tr internet mağazasından da satın alınabiliyor.

Özgün tasarımlarıyla ilham veren LAV, birbirinden yaratıcı sunum önerileriyle de yeni yıl sofralarına heyecan katıyor. Şık ve zarif tasarımıyla göz alan Misket Serisi Meşrubat Bardakları ile servis edilen yılbaşına özel tatlılar, sofralara hem lezzet hem de şıklık katıyor. Yılbaşında soğuk içeceklerin yanı sıra tatlı sunumlarında da fark yaratan Misket Meşrubat Bardakları ile hazırlanan tatlı ikramları sunumlarda dekoratif bir görüntü yaratırken, küçük yaratıcı dokunuşlarla konuklarınıza sürpriz yapma fırsatı da veriyor.

LAV'ın yeni yıl heyecanını sofralara taşıyacak Misket Meşrubat Bardakları ile sunumlarınıza zenginlik katabilir, yılbaşında konuklarınıza rüya gibi bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Yeni yıl sofralarında tüm dikkatleri üzerine çekecek LAV Misket Serisi Meşrubat Bardaklarına tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

LAV Misket Meşrubat Bardağı: 6, 25 TL (adet)

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2017, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER