özdisan, yeni ürün ve çözümleriyle Wın Fuarı'nda

Türkiye’nin önde gelen elektronik komponent distribütörü ve üreticisi olan Özdisan Elektronik, 15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenecek WIN EURASIA Fuarı’nda ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

özdisan, yeni ürün ve çözümleriyle Wın Fuarı'nda

38 yıldır Türkiye’de sektöre yön vererek, müşterilerine elektronik komponent tedariği ile birlikte alüminyum soğutucu ve PCBA (Elektronik Kart Dizgi) üretimi yapan Özdisan Elektronik, WIN EURASIA’ da son teknoloji ürün ve çözümlerini tanıtacak.

Sektörün ses getiren altı fuarını tek bir çatı altında buluşturan WIN EURASIA, dünya sanayi devlerinin son teknolojilerini sergileyebilmelerine olanak tanıyor.

WIN Fuarı’nda www.ozdisan.com da tanıtılacak

Yüksek teknolojiyle üretilen komponent ve yarı iletken malzemeleri, kurmuş olduğu online satış platformu www.ozdisan.com ile Türkiye ve tüm dünyadaki üretici firmalarla buluşturan Özdisan Elektronik, bünyesindeki 1000’ in üzerindeki markayı ve 100.000 üzerinde ürününü fuar boyunca ziyaretçilerin ilgisine sunacak.

Çinli üretici SAT Group ile gerçekleştirilen ortaklık sonrası SATOZ markası adı altında TFT/LCD panel, modül, dokunmatik ekran ve kamera üretimine de başlayan ve bölge ülkeleri ile Avrupa ülkelerine Özdisan uzantısıyla açılım gösteren SATOZ ürünleri ve aşağıdaki ürün grupları fuar boyunca misafirlere sunulacak.

Yarı İletkenler (Transistör, Diyot, Mosfet, Tristör, IGBT, Transduser)
Entegreler ve Sensörler
Pasif Komponentler (Direnç, Kondansatör, Trafo, Kristal)
Elektromekanik Komponentler (Fan, Potansiyometre, Röle, Siviç)
Bataryalar (Akü ve Pil grupları)
Konnektör ve Bağlantı Elemanları Çeşitleri
TFT, LCD ve Displayler
LED Aydınlatma Komponentleri
PCB & PCBA
Alüminyum Soğutucu
Özdisan Elektronik’in tüm ürün ve çözümlerini yerinde incelemek için Salon 3 B-115 numaralı standı ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER