Samsung'dan yeni evleneceklere kampanya

Samsung, 2 Mart- 31 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanya ile yeni evlenecek çiftleri mutlu etmeye hazırlanıyor.

Samsung'dan yeni evleneceklere kampanya

 Kampanya dahilinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi veya üçlü ankastre set ocak, fırın, davlumbaz’ın birlikte satın alınması durumunda Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus hediye olarak veriliyor.

Samsung yeni evlenecek çiftleri unutmadı. Samsung 2 farklı çeyiz paketi kampanyası ile tüm evlenecek çiftleri hayallerinde evlere bir adım daha yaklaşıyor. 3’lü Beyaz Eşya Paketi ile Samsung marka beyaz eşya ürünlerini paket olarak (1 çamaşır makinesi, 1 bulaşık makinesi, 1 buzdolabı) alan tüketiciler https://shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvaradresinden kampanyaya başvurarak Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus cep telefonu hediyesine sahip olabilecekler.

3’lü Ankastre Paketi ile Samsung marka 3’lü ankastre ürünleri set olarak (1 Ocak, 1 Fırın, 1 Davlumbazı) satın alan tüketiciler ise aynı şekilde tavsiye edilen satış fiyatı 849 TL olan Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus model cep telefonu hediye olarak alabilecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });