Sınırsız Bülten ve Röportaj Paylaşın Yayınlansın

Türkiye’deki tüm sektörlerin buluşma noktası “Sektörel Yayın" deneyimli kadrosuyla ve uygun maliyetli çözümleriyle sektörlerin sesi olmaya, ulusal düzeyde tanıtmaya devam ediyor.

Sınırsız Bülten ve Röportaj Paylaşın Yayınlansın

Müşterileriniz şirketiniz ile ilgili bilgi edinmek istediğinde ne yapmaktadırlar ? Google dan şirket ismini yazarlar kurumsal web sitenize girer inceler ve de internette ki haberlerinizi röportajlarınızı okurlar . Böylelikle ürün ve şirket hakkında bilgi edinip itibar kontrolü yaparlar.

Zaten yıllardır gazetelere dergilere verilen haber bültenleri röportajlar bunun için değil miydi?

Her gönderdiğiniz içeriği yayınlatabiliyor muydunuz?

Peki ne kadar para harcıyordunuz ? Bir haber bülteni için …

www.sektorelyayin.com.tr internet haberciliğinde Türkiye’deki tüm sektörlerin buluşma noktasıdır.

Geçmişten günümüze internet sektör haberciliğinde pek çok seçenek olmasına rağmen, günümüzde ayakta kalarak varlığını sürdürebilen çok az sayıda sektörel haber sitesi bulunuyor. Bu durumun birçok nedeni olmakla birlikte; sektörel habercilikte istikrarın olmaması ve ilgili sektördeki kullanıcı sayısının azlığı bu nedenlerin başında sayılabilir. Bu gerçeklik, sektörel haber sitelerinin gelir elde edememelerine dolayısıyla da varlıklarını sürdürememelerine kadar gelmiş durumda.

Günümüzde şirketler, sektörleriyle ilgili tam anlamıyla gerçekçi haber hizmeti alabilecekleri, sektöre ait güncel haberleri takip edebilecekleri bir dijital platforma ne yazık ki sahip değiller.

Var olan platformların da var olabilme mücadelesi verdiklerini ve zor şartlar altında hizmet vermeye çalıştıklarını söylemek hiçte yanlış olmayacaktır.

Bugün şirketler, ulusal gazetelerin kısıtlı sektör ve ekonomi sayfaları ile yetinmekle karşı karşıya kaldıkları gibi, haber değeri olan bir bülteni bile yayınlatmak için yüksek rakamlar ödemek zorunda kalıyorlar.

Her sektör için ayrı bir haber scripti ,her sektör sayfasında 175 adet reklam alanı ve sınırsız bülten ,röportaj alanı …

https://gazete.sektorelyayin.com.tr/enerji/

Bir yıl boyunca sınırsız bülten ve röportaj gönderin yayınlayalım ,ürün bildirimleri tanıtımları gönderin yayınlayalım, sınırsız video tanıtım gönderin yayınlayalım.

Gönderilen her içerikten kurumsal web sayfanıza link verelim Google aramalarında da üst sıralara çıkın.

Ücretsiz reklam alanları verelim.

Gönderilen içeriklerin tümü sosyal medyada yayınlanır paylaşılır ayrıca özellikle sektörünüz ile ilgili gruplarda da yayınlanır.

İlk senemize özel bu fırsatı kaçırmayın.

iletişim için: info@sektorelyayin.com.tr

 

Sektörel Yayın

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });