VIP Turizm 5. ACE of M.I.C.E.'da

Yılların değişen beklentilerine, girmiş oldukları 50. yılındaki olgunluğu ve tecrübesi ile cevap vermeye devam eden VIP Turizm yeni ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak isteyenleri bu etkinliğe davet ediyor.

VIP Turizm 5. ACE of M.I.C.E.'da

21-23 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek, sektörün en önemli sergi ve etkinliği olan 5. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’a, 5. yılında aynı yerdeki standı ile VIP Event markası olarak gerçekleştirdiği yeni jenerasyon festival, konferans etkinlikleri ve özel ilgi turları ile katılıyor.

 Gastro AlaTurka festivalleri ile İstanbul, Antalya, Afyon, Bodrum, Eskişehir ve Mardin’de bir seri etkinlik planlıyor. Lezzet ve eğlencenin bir araya olduğu bu etkinliklerde dünya çapında şefler, yerel üreticiler ve lezzet avcıları buluşuyor. İstanbul’un Unesco yaratıcı şehirleri arasına seçilmesi ile uyumlu bir çalışma Archisections İstanbul Konferansı, Mimaride Yeşil ve Mavinin Sonsuz Tonları teması ile Ekim ayında Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

VIP Event, festival ve konferans etkinliklerinde aktif rol almak isteyen, daha fazla bilgi edinmek isteyen veya kendi tasarladıkları, düşündükleri yurt içi veya dışındaki bir etkinlik veya geziye VIP perspektifi ile hizmet almak isteyen kurumsal firma yetkililerini Ace of Mice’a A-29 no’lu standa davet ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER