Ekici Peynir, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda

Türkiye’nin 60 yıldır peynir uzmanı olan Ekici Peynir, 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda yerini alıyor.

Ekici Peynir, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda

60 yıldır sadece peynir diyen Ekici Peynir, aileler ve miniklerle buluşmaya hazırlanıyor. 15-17 Aralık tarihleri arasında düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katılacak olan Ekici, fuarda çocuklara ve ebeveynlere özel eğlenceli ve lezzetli etkinlikler düzenleyecek, çocuklara peynir yedirme konusunda annelere yardımcı olacak tarifler verecek. Fuarın ikinci günü, ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı’yla birlikte “Ebeveynlerin Yaptığı Hatalı Yeme Davranışları ve Çocuk Beslenmesinde Peynirin Önemi” temalı söyleşiye katılacak olan Ekici Peynir Pazarlama Direktör Elçin Ekici Öztürk, Elçin Ateş Ersoy yönetiminde gerçekleşecek olan panelde kendi annelik tecrübelerini de katılımcılarla paylaşacak

Son yılların gözde aile etkinliklerinden biri olan fuarda birbirinden lezzetli peynir çeşitlerini peynir severlere tattıracak olan Ekici, gerçekleştireceği çeşitli etkinliklerle aileler ve miniklere keyifli anlar yaşatacak. Ekici Peynir standında düzenlenecek etkinliklerden geri dönüşüm atölyesinde çocuklar, Ekici ambalajlarını kullanarak kumbara, kalemlik gibi eşyalar tasarlayacak. Aileler ise çocukların favorisi olan Ekici Top Peynirim’le oynanacak peynir transferi oyunuyla birbirinden lezzetli hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Fuarda ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı ile “Ebeveynlerin Yaptığı Hatalı Yeme Davranışları ve Çocuk Beslenmesinde Peynirin Önemi” temalı söyleşiye katılacak olan Ekici Pazarlama Direktörü Elçin Ekici Öztürk, Elçin Ateş Ersoy yönetiminde gerçekleşecek olan panelde kendi annelik tecrübelerini aileler ile paylaşacak. Yanı sıra Ekici Peynir ürünleri, fuara özel fiyatlarıyla tüketicilerle buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER