Kahvelerin Lezzetini Keşfedin

68 yıldır kahvede tazelik ve kalitenin adresi Tchibo, 20 Aralık'tan itibaren sınırlı sayıda üretilen vanilyalı ve karamelli espresso kapsül kahvelerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Kahvelerin Lezzetini Keşfedin

Doğal aromaya sahip, şeker ve tatlandırıcı içermeyen vanilyalı ve karamelli espresso kapsül kahveler, Cafissimo kahve makinelerinde tek tuşla hazırlanabiliyor.

Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen en kaliteli Arabica çekirdeklerden üretilmiş kahveleri lezzet tutkunlarıyla buluşturan Tchibo, 20 Aralık'tan itibaren vanilyalı ve karamelli espresso kapsül kahvelerini sadece Tchibo mağazalarında ve www.tchibo.com.tr internet mağazasında satışa sunuyor.

Sınırlı sayıda üretilen doğal vanilya ve karamel aromalı espresso kapsül kahveler, şeker ve tatlandırıcı içermeden kahveseverlere, gerçek bir kahve lezzeti sunuyor. Tek tuşla kahve keyfine ulaşmak isteyenlere eşsiz bir deneyim yaşatan vanilya ve karamel aromalı espresso kapsül kahveler, tüm Cafissimo kahve makinelerinde kullanılabiliyor.

Tchibo, kahve tutkunlarına vanilya ve karamel aromalı espresso kapsül kahvelerinin yanı sıra filtre kahve, çözünebilir kahve ve Türk kahvesi gibi farklı damak tatlarına hitap eden onlarca çeşit sunuyor. Kendi müdavimlerini yaratan kahve çeşitleri, Tchibo mağazalarındaki Coffee Bar'larda da en taze haliyle sunuluyor. Ayrıca kahve keyfini evinde de sürdürmek isteyenler için kahve çeşitleri ve Cafissimo kahve makineleri Tchibo mağazaları ve www.tchibo.com.tr internet mağazasının yanı sıra Migros ve Macrocenter’larda da satışa sunuluyor.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER