Kayalar Mutfak: Yenilikçi ve inovatif tasarım

Kayalar Mutfak, buzdolabı imalatında teknolojik gelişmelere paralel ürettiği yenilikçi ve ergonomik tasarımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kayalar Mutfak: Yenilikçi ve inovatif tasarım


 Otel, restaurant, hastane, fastfood, okul, catering gibi yeme-içme mekanlarının ihtiyaçları doğrultusunda üretilen soğutucu cihazlar kullanıcılarına fonksiyonel çözümler sunuyor. Diğer gruplardaki kalıp profesyonelliği ve tecrübesini yeni seri buzdolaplarına da taşıyan Kayalar, üretmiş olduğu buzdolaplarını ihracat markası olan ERRCO ile Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya kadar yaklaşık 80 ülkeye de ihraç ediyor.

 Üretilen buzdolaplarında kullanıcılara 50 modelin üstünde seçenek sunuluyor. Dikey tip  buzdolaplarında standart üretimlerin yanı sıra kullanıcıya hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de enerji verimliliği sağlayan yarım kapı alternatifi müşterilere sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda yenilenen üretim bandı ile endüstriyel mutfak ekipmanlarının olmazsa olmazlarından olan buzdolaplarının yıllık 10 bin adet üretimi gerçekleştiriliyor

Sektorel Yayın/ İlknur ÇETİN

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER