McDonald’s: Öğretmenime bir kahve lütfen !

McDonald’s yeni neslin mimarı öğretmenleri unutmadı!Tüm McDonald’s restoranları 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere filtre kahve hediye ediyor.

McDonald’s: Öğretmenime bir kahve lütfen !


İyi hissettiren anların adresi McDonald’s, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri bekliyor.Atatürk’ün başöğretmenliği kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde mükemmel kıvam ile hazırlanan filtre kahveler, McDonald’s’larda tüm öğretmenlere hediye ediliyor.

Türkiye’de McDonald’s
‘BrandZ En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına ve Interbrand 2016 araştırmasına göre, dünyanın en değerli 12’inci markası olan Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.
McDCafé
McCafé yaklaşık 20 yıl önce Avustralya’da doğmuş bir konsepttir. Dünyada 32 ülkede 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McCafé, Türkiye’de McDCafé adıyla 27 McDonald’s restoranında hizmet vermektedir. McDCafé’lerde, Espresso’dan Capuccino’ya, Flatwhite’dan Americano’ya, Latte’den Türk kahvesine, Frappe’den, Smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER