Mondi'den vücut sıcaklığını dengeleyen yatak

Türkiye'nin en hızlı büyüyen mobilya markası Mondi, 7-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Furniture İstanbul-İstanbul Mobilya Fuarı'nda müthiş bir ürünle iz bırakacak.

Mondi'den vücut sıcaklığını dengeleyen yatak


Mondi, İstanbul Mobilya Fuarı'nda yepyeni kreasyonlarıyla yer alacak. Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, "Ürünlerimizde cep telefonu ile kumanda edilebilen bazadan, son teknoloji ürünü olan ,vücut sıcaklığını ve nemini dengeleyerek ideal bir uyku ortamı sağlayan yatağımızın yanında, yatak olabilme özelliği bulunan fonksiyonel koltuk takımlarımızı tanıtacağız" dedi.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen mobilya markası Mondi, 7-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Furniture İstanbul-İstanbul Mobilya Fuarı'nda müthiş bir ürünle iz bırakacak.
Mondi'nin yepyeni kreasyonlarla yer alacağı fuarda en çok dikkat çekecek ürünü vücut sıcaklığını dengeleyen yatak olacak.

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, Mondi markasının fuarda 4. Hall'de 1000 metrekarelik bir alanda ürünlerini tanıtacağını açıkladı.
Ocak şöyle konuştu:


"Sektörün sürekli büyüyen ivmesiyle zirveyi hedefleyen Mondi’de, modern tasarımlı, şık, fonksiyonel, moda ve en yeni trend renkler kullanılan 2018 yılı ürün kreasyonları, yaklaşık 1 yıllık süredir, konusunda uzman Ar-Ge ekiplerimizle birlikte Arge merkezlerimizde tasarlanmaktadır. Teknolojinin gelişen ve değişen koşullarında kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi hedefleyen markamızda, genel hatlarıyla; modern, klasik, avangart, vintage tarzında koltuk takımları, köşe takımları, yemek ve yatak odaları çalışmaları yer almaktadır.

Değişik yaş grubunda yer alan tüketicilerimizin zevklerine ve tercihlerine uygun olarak her tarzdan satın alabilecekleri ürünlerimiz fuar alanımızda sergilenecektir.

Ürünlerimizde cep telefonu ile kumanda edilebilen bazadan, son teknoloji ürünü olan ,vücut sıcaklığını ve nemini dengeleyerek ideal bir uyku ortamı sağlayan yatağımızın yanında, yatak olabilme özelliği bulunan fonksiyonel koltuk takımlarımızı tanıtacağız. Markamız 2017 yılında yüzde 41’lik bir oranda büyüme gerçekleştirdi. 2018 yılında sektördeki yerini daha da güçlendirmek amacıyla, 1000-1500 m2 büyüklüğünde 50 mağaza açmayı hedefliyoruz, bu anlamda sektörün 3.büyük marka yolunda olma çalışmalarımız devam etmektedir. Her bütçeden tüketicilerimize çeşitli kampanya ve cazip fiyatlarımız ile ulaşmayı hedefliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER