Nilco'da verimlilik ön planda

Nilco Akademi’de tüm paydaşlarına çevre dostu ürünler ve kimyasal makine parkuru ile ilgili eğitim verdiklerini ifade eden Nilco Türkiye Satış Müdürü İnanç Pestil, fonksiyonellik ve verimliliği ön planda tutarak ürünlerden maksimum fayda sağlamasını amaçladıklarını söyledi.

Nilco'da verimlilik ön planda

Gelişen teknolojiler ile her yeni dönemde hem üretim süreçlerini iyileştirme hem de ekolojik ürün ve ambalaj revizyonları yaptıklarına değinen İnanç Pestil, “Fonksiyonellik, dayanıklılıkla ve performansla beraber her yeni süreçte verimliliği ön planda tutarak ürünlerden maksimum fayda sağlanmasını ve çevreye minimum etkiye sahip olmasını tasarlıyoruz

. Bunun dışında farklı projeler, sponsorluklar ve işbirlikleri ile de sektörde bu farkındalığı arttırmayı amaçlıyoruz. Ek olarak eğitim konusunda bir atılım gerçekleştirerek Nilco Akademi’de tüm paydaşlarımıza çevre dostu ürünleri ve diğer tüm kimyasal ve makine parkurumuzu verimli ve doğru amaca yönelik kullanımı ile ilgili eğitimler vermeye devam ediyoruz bu sayede sektördeki bilincin arttırılmasına katkı sağlamış oluyoruz,” diye konuştu. 

 Daha az su ve enerji kullanımı


Nilco’daki hizmetlerin; temizlik makineleri üretimi ve satışı, temizlik kimyasalları üretimi ve satışı ile teknik destekten oluştuğu bilgisini veren Pestil, “Üretici kimliğimiz ile müşterilerimize temizlik konusunda hızlı çözümler sunabiliyor, performansı yüksek yenilikçi ürünler ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Nilco, kendi Ar-Ge bünyesinde geliştirdiği ürünler ile daha az kimyasal kullanarak, daha az su ve enerji ile kullanıcıya avantajlar sağlıyor. Konsantre ürünler, ürünler ile birlikte kullanılan aparatlar sayesinde bilinçli tüketim ve maliyet hesaplamaları yapılıyor. Hem üretim hem de hizmet ayağında sürekli bir gelişim içindeyiz; fabrika kapasiteni artırılmasından, inovatif ürün çalışmalarına, yeni projeler ile ilerleyen zamanlarda işletmelere daha iyi ve daha verimli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Buna ek olarak çok yakın bir zamanda Garantili Temizlik Sistemi (GTS) sayesinde işletmelere garantili hijyen ve maliyet sunuyor, denetimlerle sonucu raporlayarak kusursuz bir hizmet almalarını sağlıyor olacağız,” şeklinde konuştu.

Sektörel Yayın

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2017, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER