Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyor

Paylaşımlı hazır ofis alanında dünya lideri olan Regus, 100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağı ile birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun hazır ofisler sunuyor.Altı şehirde yer alan toplam 24 ofisiyle geniş bir ağa yayılan Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, Regus’u tercih edenlerin hem tasarruf sağladığını hem de sosyalleşme şansı elde ettiğini söyledi.

Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyor

İş yapış süreçlerinde yaşanan değişimlerin etkisiyle, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “paylaşımlı ofis” kavramı hayatımıza gittikçe daha çok giriyor. “Co-working space” olarak da bilinen bu ofisler, “esnek zaman diliminde, uygun ücretle, daha verimli ve ekonomik bir çalışma yaşamı için tüm altyapı ve servis hizmetlerini bir bütün olarak bünyesinde barındıran ofisler” olarak tanımlanıyor. Hazır ofis sistemleri konusunda dünya lideri olan ve Türkiye’deki 18. yılını dolduran Regus; İstanbul’da 18, Ankara’da iki, Adana, Gaziantep, İzmir ve Bursa’da da birer ofisiyle toplam 24 ofisle hizmey veriyor. 

Geniş olanaklar

Regus’un modern ofislerinde sekretarya hizmetlerinden kargoların ve tebligatların takibine, telefon hattından sınırsız internete, video konferans, toplantı ve sunum odalarından, mutfak ihtiyaçlarına kadar birçok farklı hizmet bulunuyor. Ücretler ise tercih edilen ofisin büyüklüğüne, yerine, dâhil olan uygulamalara ve kontratın zaman dilimine göre değişiyor. Kiralamalar, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık yapılabiliyor. 

Misafirler, Regus merkezlerinde yer alan paylaşımlı ofis alanlarında kendilerine özel olan masayı kiralıyor veya 6-8 kişilik büyük masaları paylaşıyor. 7 gün 24 saat kullanabilen alanların yanında özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplar da her paylaşımlı ofis için sağlanıyor.

Tüm bu olanakları bir paket halinde sunan Regus’u kullananların aynı zamanda önemli ölçüde tasarruf ettiğini de belirten Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, Regus’un sağladığı networkinge ve sosyalleşme olanağına da dikkat çekiyor.

 Ezberleri bozuyor

Hazır ofis sistemlerinde dünya lideri Regus, dünyada trend belirleyici bir marka olarak öne çıkıyor. Daha dünyada hazır ofis sistemlerinin konuşulmadığı bir dönemde iş yaşamını hazır ofis sistemleriyle tanıştırdıklarına dikkat çeken Murat Özgönül,  “Ofis alanında trendleri belirleyen, insanların taleplerine cevap verebilen bir markayız. Bu doğrultuda havalimanı, benzin istasyonu gibi alanlarda da ofislerimizle yer alma planlarımız var. Bu yeni konseptlerle sektördeki ezberleri bozmaya devam edeceğiz” dedi.

100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağıyla dünya çapında Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler tarafından tercih edilen Regus, 1989'da Brüksel, Belçika'da kuruldu. Regus'un merkezi Lüksemburg'da bulunuyor ve şirket Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir. 

Sektörel Yayın/ Metin KAVAS

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2017, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER