Sizin Favori hikayeniz Inside olabilir!

Favori Pırlanta, hem beyaz hem de sarı altınla ve kalitesi yüksek pırlanta taşlarla süslenmiş pek çok modeli tüketicinin beğenisine sunuyor.

Sizin Favori hikayeniz Inside olabilir!

Favori ana marka şemsiyesi altında; Favori Goldy, Favori Lovely, Favori Alyans, Favori Antique, Favori Boutique ve Favori Pırlanta gibi her biri ayrı koleksiyonlarla farklı yaşlara ve zevklere hitap eden alt markalarla sunulan Favori tasarımları, hikayeleri ile de dikkat çekiyor. Yeni yıla, yeni koleksiyonu Inside ile giren Favori, yeni başlangıç yapmak isteyenlere şık bir alternatif sunuyor. 

 Mini setler, taşlı kolye, yüzük ve küpelerin yanı sıra, Favori Pırlanta’da özellikle gelin adayları için son derece farklı, usta işi tasarımlarla bütünleşmiş ve model olarak her zevke hitap eden ürünler de bulunuyor.
Favori’nin tek taş pırlanta yüzükleri de her zamanki gibi en beğenilen Favori ürünleri arasındaki yerini koruyor. Safir, yakut ve zümrüt gibi renkli taşlarla pırlantanın uyumunu yansıtan bileklik, kolye ve yüzükler kadar Doğa Koleksiyonu gibi çalışmaları asaletiyle taçlandıran pırlantalar da Favori mağazalarındaki nadide yerini koruyor.

Tek taş: Aileye huzur, yuvaya bereket

Aşkın, bağlılığın, ömür boyu birliktelik sözünün; ama hepsinden önemlisi bir kadına verilen önemin ve değerin simgesi olan tek taş yüzükler de Favori’nin ayrıcalıklı pırlanta ürünleri arasında yer alıyor. Tek taşın evlilik yüzüğü olarak kullanılması halinde aileye huzur, yuvaya bereket getireceği inancını benimseyen ve evlilik hazırlıkları yapan çiftler, bu sempatik inancı hayata geçirmek üzere Favori mağazalarını artık daha sık ziyaret ediyor. Yine Favori’nin zengin pırlanta yüzük koleksiyonunda yer alan Tria, Beştaş ve Tamtur yüzüklerde ise sadece pırlantalarıyla değil, Favori’nin benzersiz zanaatkârlarının ustalığıyla da göz kamaştırıyor.
Favori’de, pırlantaların ışığından önce büyüsüyle harelenmiş fantezi bileklik, küpe ve kolyeleri de görmek, incelemek gerekiyor. Her biri güneş ışığından bir yansımayı bileğe, boyna ve kulağa konduran bu benzersiz takılar, hanımlar için takması, beyler için de gururla seyretmesi için benzersiz birer sanat eseri olmaya devam ediyor.

Hikayesi olan tasarımlar
1992 yılında kurulan Favori, bugün Türkiye altın takı sektörünün en büyük şirketleri arasında yer alıyor ve Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisinin sahibi durumunda.
Favori’nin çok zengin ürün yelpazesi bulunuyor. Favori ana marka şemsiyesi altında; Favori Goldy, Favori Lovely, Favori Alyans, Favori Antique, Favori Boutique ve Favori Pırlanta gibi her biri ayrı koleksiyonlarla farklı yaşlara ve zevklere hitap eden alt markalar sunuluyor. Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel olarak oluşturulan konsept koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili ve mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı takılar gibi birçok çeşit bulunuyor.

Favori, sektöründe farklılık yaratmanın bir yolu olarak 2007 tarihinden beri; Anadolu’nun binlerce yıllık tarihinden ilham alarak geliştirdiği Şehir Koleksiyonlarının yanında geçmişle geleceği buluşturan, hikayesi olan Özel Temalı Kültürel Koleksiyonlarıyla da fark yaratıyor. Favori’nin bir anlamda kültürel değerlere sahip çıkmak ve bu topraklardan aldıklarını bu topraklara geri vermek amacıyla hayata geçirdiği bu özel koleksiyonlar arasında; Mevlana Koleksiyonu, Yağcı Bedir, İstanbul 4 Kule, Ayasofya, Erzurum Oltu Taşı, Ege Kültür, Çanakkale Destanı, Favorim İstanbul, Şems Hoşgörü gibi özgün tasarım ve koleksiyonlar bulunuyor. Favori bu tip özel koleksiyonlarıyla tarihi ve kültürel değerlerimize de sahip çıkıyor.

Yeni yılda Inside ile yeni bir başlangıç

Birbirinden şık ürün grupları ve yeni trend tasarımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Favori 2018’e de yepyeni bir koleksiyon ile giriyor. Yeni yıl hediye seçenekleri arasında yerini alacak olan “Favori Inside Koleksiyonu” büyüleyici güzelliği, uygun fiyatları ve eşsiz tasarımıyla yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere mükemmel bir hediye alternatifi sunuyor.
Quartz ve pırlanta taşların birbiriyle uyumunun usta ellerde, mükemmel işçilikle mücevhere dönüştüğü ve görenleri kendine hayran bırakan sihirli güzelliği, yılbaşı hediye alternatifi düşünenler için Favori mağazalarındaki yerini aldı. 
Ayrıca Favori Inside Koleksiyonu’na ait diğer takılarda yüzde 50’ye varan indirimler yılbaşı alışverişi için hediye arayışında olanlara büyük kolaylık sunuyor.

Tamamı TSE güvenceli ürünler

Takı sektörünün lider markası Favori’nin Avrupa`nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretilen ürünlerinin tamamı TSE güvenceli, kalite garantisiyle tüm Türkiye’deki 100’e yakın bayisinde ve 1000’den fazla satış noktasında tüketicisi ile buluşuyor. 

Favori’nin eşsiz ve büyüleyici mücevherlerini görmek, Favori Pırlanta’nın geniş ürün yelpazesinden kendiniz ve sevdikleriniz için; en güzel ve uygun fiyatlı yılbaşı hediye alternatiflerini görmek amacıyla markanın mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Koleksiyonları görmek ve en yakın mağazanın yerini öğrenmek için ise; www.favori.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sektorel Yayın /Nilüfer YAMAN

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER