Ahmet Hakan'dan şaşırtan övgü: Tek kişilik ordu gibi

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan öyle birini övdü ki! AK Parti'de herkesin "Cumhurbaşkanı Erdoğan Nasıl olsa çalışıyor" diyerek yattığını yazan Ahmet Hakan, "sadece bir kişinin tek kişilik ordu gibi çalıştığını" söyledi. İşte o kişi!

Ahmet Hakan'dan şaşırtan övgü: Tek kişilik ordu gibi

Ahmet Hakan, özellikle sosyal medyada çok sık karşı karşıya geldiği, çoğu kez tartıştığı bir ismi övdü. Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 24 Haziran seçimleri için çok çalıştığını söyledi.

Görevden alındığında Melih Gökçek'in gizli gizli Erdoğan aleyhinde çalışacağını düşündüğünü itiraf eden Ahmet Hakan, yanıldığını belirterek "Adam karakterli çıktı Rıza Baba!" diye yazdı. Ahmet Hakan'ın yazısı şöyle devam etti: "Sanki hiç görevden alınmamış gibi... Sanki hiç morali bozulmamış gibi... Sanki hiç acı çekmemiş gibi... Sanki yüreğinin en dip köşesinde hiç kırgınlık yokmuş gibi... Erdoğan için çalışıyor! Üstelik tek kişilik bir ordu gibi! Üstelik AK Parti’de herkes “Nasıl olsa Reis çalışıyor” diyerek yatarken."

Sektörel Yayın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

$('#detay-metin a').each(function(i, el){ $(el).attr('target', '_blank'); });