İYİ Parti Şişli'de 10 bin üyeyle başlayacak

İYİ Parti'ye yönelik yoğun ilgiyi bizzat halkla ilişki kurarak tespit ettiklerini belirten Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, "Teveccüh müthiş, İYİ Parti halkın ümidi olmuş" dedi.

İYİ Parti Şişli'de 10 bin üyeyle başlayacak


Başkan Yardımcısı Gürkan Çakıroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çakıroğlu, Ece Tatar, Batuhan Türüdü ile Şişli sokaklarını gezen İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, toplumun bütün katmanlarının temsil edildiği bir siyasi organizasyon olduklarını vurgulayıp, şunları söyledi: "Milletimiz gerginlik ve kutuplaşmadan bıktı. Huzur arıyor. Bu huzuru da herkesi kucaklayan İYİ Parti'nin getireceğine inanarak güneşimiz altında toplanıyorlar.

Üye kayıtlarının başlamasıyla birlikte Şişli'de ilk hedefimiz 10 bin üye yapmak. Ardından ilk yapılacak yerel seçimde de Şişli Belediye Başkanlığı'nı almak. İstanbul'da diğer ilçelerimiz de benzer hedeflerle çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu çalışmalar değişimi getirecek ve İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı'nı İYİ Parti AKP'nin elinden almayı başaracaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Bir devir kapanıyor, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in liderliğinde Türkiye'ye huzuru getirip önünü açacak bir yönetim geliyor. İYİ Parti Türkiye'nin tüm sorunlarına iyi gelecek."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER