Gençpa ile Aukey'den işbirliği

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa; donanım uzmanlığı ile en son teknolojileri birleştiren Aukey’in yenilikçi ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor.

Gençpa ile  Aukey'den işbirliği


Türkiye’nin Akıllı TedarikçisiGençpa, güvenilir tüketici elektroniği ve mobil teknoloji  aksesuarları tasarlayan ve geliştiren, aynı zamanda Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından Aukey ile iş birliği yaptı. 
Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından olan Aukey ürün gamında; USB-C aksesuarlarından telefon merceklerine, bluetooth ses  ürünlerinden araç şarj kitlerine kadar dijital yaşam tarzını tamamlayıcı pek çok ürün bulunuyor. 
15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmaları ile iş ortaklığı yaparak ülke ekonomimize katkı sağlamak öncelikli hedefimiz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile Orta Doğu,  Güney Doğu Asya, Kuzey ve Doğu Avrupa ve Latin Amerika'da 20'den  fazla ülkede dağıtım yapan Aukey ürünlerini satış ağımıza katmanın heyecanını yaşıyoruz. USB-C aksesuarları, telefon mercekleri, bluetooth ses  ürünleri ve araç şarj kitlerinden oluşan ürünlerini bayilerimiz ve e-ticaret sitemiz gepasite.com üzerinden sunuyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER