O’na Teknoloji Hediye Edin

E-ticaret sektörünün yeni oyuncusu Gepasite.com, Sevgililer Günü’ne özel başlattığı kampanya kapsamında sevdiklerine teknoloji hediye etmek isteyenlere seçili ürünlerde yüzde 30’a varan indirim fırsatı sunuyor.

O’na Teknoloji Hediye Edin


Gençpa Teknoloji Grubu’nun e-ticaret yatırımı, teknoloji meraklılarının her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabildiği Gepasite.com, Sevgililer Günü'ne özel "O’na Teknoloji Hediye Edin" kampanyasını başlattı. Sevgililer Günü’nde sevdiğine teknoloji hediye etmek isteyenler için, 14 Şubat 2018 Çarşamba günü 24.00’a kadar sürecek kampanya kapsamında Apple, Samsung gibi ünlü markaların ürünlerini de içeren belirli ürünlerde yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor. 
Gençpa Teknoloji Grubu’ndan aldığı destekle, teknoloji meraklılarının her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabildiği ve kalabalıkta kaybolmayacağı Gepasite.com’da sektörün lider markalarının cep telefonları ve tabletleri, dünyanın en yenilikçi firmalarının teknolojik aksesuarları gibi inovatif ürünler yer alıyor. Ayrıca Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünleri de Gepasite.com’da tüketiciyle buluşuyor.

Detaylı bilgi için: http://www.gepasite.com/img-srcsevgililer-gunune-ozel

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER