Tümleşik İletişim, takım çalışması için ideal bir çözüm

Her geçen gün değişen ve çeşitlenen iletişim araçları, tümleşik iletişimde güçlerini birleştirdi. Çalışanların kullanım alışkanlıklarına uygun iletişim çözümlerini iş süreçleri ile birleştirerek maksimum verim sağlayan tümleşik iletişim, karmaşadan arındırılmış kurumsal bir sistem.

Tümleşik İletişim, takım çalışması için ideal bir çözüm

Ses, görüntü, konferans, anlık mesaj, durum bilgisi, faks, sesli mesaj, e-posta ve mobil haberleşme gibi iletişim yöntemlerinin bir araya gelmesini ve iş süreçleriyle entegrasyonunu ifade eden tümleşik iletişim, yaşamı kolaylaştıran ve zamandan tasarruf sağlayan bir sistem

Tümleşik iletişim, bir firmanın müşterileri ya da tedarikçileri ile iş süreçlerini daha verimli kılarken, firma çalışanlarına kendi arasında daha hızlı iletişim kurma, karar verme ve dolayısıyla da performansını artırma olanağı sunar. Tümleşik iletişim, iş süreçlerinin optimize edilmesine de imkan sunar, çalışanlar daha az efor sarf ederek işlerinde maksimum verimliliğe ulaşırlar. 

Tek bir numara ile iletişim

Kullanıcılara bulundukları yerden bağımsız olarak sisteme erişebilme olanağı sunan tümleşik iletişim, tek bir numara ile masaüstü ya da laptop PC, tablet, akıllı telefon gibi cihazlardan özel uygulamaları kullanarak herhangi bir yerden iletişim kurma şansı veriyor. 

Telefon, video, anlık mesaj, konferans gibi gerçek zamanlı iletişim yöntemlerini sesli mesaj, e-posta, SMS, faks gibi gerçek zamanlı olmayan iletişim yöntemleri ile entegre eden tümleşik iletişim, takım çalışması için de ideal bir çözüm. Sistem farklı lokasyonlarda bulunmak durumunda olan çalışanları aynı ortamdaymış gibi bir araya getirerek verimli bir çalışma atmosferi yaratıyor. Çalışanlar her yerden, her an, en uygun uygulama ile iletişimlerini sürdürebiliyor. 

Kime ne zaman ve hangi yöntemle erişebileceğiniz konusunda bilgi sağlayan tümleşik iletişimde, müsait olmadığınız durumlarda sistem size ulaşmak isteyenleri karşılayarak, seçtiğiniz biçimde size haber veriyor. 
Sistem sayesinde iş arkadaşlarınızın müsait olup olmadıklarını görebiliyor, onlarla video görüşmesi ya da video konferans gerçekleştirebiliyorsunuz. 
 

Sektörel Yayın

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER