Yarının yazılımı: Minerva ERP

Günümüzde 1500’den fazla şirketin kullandığı Minerva ERP, %100 web tabanlı sistemi ve endüstriye göre kişiselleştirilebilen uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Şirketlerin önemli ticari bilgilerini yönetmesi adına iyi bir çözüm olan Minerva ERP, mobil işlevsellik ve gömülü analitik gibi yenilikçi avantajlarıyla ön plana çıkıyor.

Yarının yazılımı: Minerva ERP


Bilişim teknolojilerinde (BT) yaşanan değişime paralel olarak Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımlarında, son birkaç on yılda bir takım önemli değişiklikler olmasına rağmen 1980’li ve 1990’lı yıllardaki bilişim teknolojilerinin karmaşıklığı ERP yazılımlarına da yansıdı. 2000’li yıllara gelindiğinde işletme verilerinin ezici bir şekilde büyümesi neticesinde, verilerin yönetimi için teknolojiye duyulan bağımlılık yoğunlaştı

. Dijital dönüşüm ile şekillenen dijital ekonomi yeni ticari sorunları beraberinde getirirken, bu sorunları çözmek için eski teknolojilere güvenmenin ne kadar önemli olduğu tartışılmadı. Günümüzdeki pek çok ERP yazılımı, duruma ayak uyduramazken, yeni nesil Minerva ERP Sistemi, şirketlerin önemli ticari bilgilerini yönetmek adına iyi bir çözüm olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.

Endüstriye göre kişiselleştirilebilen, tamamen entegre, yeni nesil, gerçek zamanlı modül uygulamaları sunan sistem, ayrıca mobil işlevsellik ve gömülü analitik gibi yenilikçi avantajlarıyla ön plana çıkıyor.


Yaşanan dijital dönüşüm neticesinde çeşitli enformasyonların takibinde farklı sistemlerin kullanması bilgi kirliliğini ve tutarsızlığını beraberinde getirirken, yeni nesil Minerva ERP’nin bütün sistemleri birleştirmesi ve her işletme işlevini tek bir veritabanına dayandırması, sistemin önemli özelliklerinden biri… %100 web tabanlı olan Minerva ERP yazılımına mobil cihazlardan da ulaşılabiliyor. Uzak kullanıcıların da istediği yerden, istediği zaman işletme verilerine ulaşmalarını sağlayan yazılım, güvenli internet bağlantısı kullanan yeni nesil için yarının sistemini vadediyor.


1987 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana iş yönetim yazılımları geliştiren Minerva Yazılım A.Ş.’nin geliştirdiği sistemler, günümüzde 1500’den fazla yerli ve çok uluslu şirket tarafından kullanılıyor. Endüstri 4.0 uyumlu ve %100 yerli sermayeyle yoluna devam eden Minerva Yazılım, şirketlerin ve sektörlerin kurumsal ve operasyonal süreçlerini yönetmek için ihtiyaç duyduğu iş yönetim yazılımlarının geliştirilmesi, satışı ve satış sonrası hizmetleri üzerine faaliyet gösteriyor.

Sektorel Yayın /Nilüfer YAMAN

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 00:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER