YouTube'den ' Dünya Tek Biz İkimiz'e ödül

Molped’in YouTube kanalı ‘Dünya Tek Biz İkimiz’, kısa sürede elde ettiği başarı ile ‘Silver Creator Award’ ödülünü kazandı.

YouTube'den ' Dünya Tek Biz İkimiz'e ödül

Molped ile hayata geçirilen Türkiye’nin ilk en yakın arkadaşlık platformu “Dünya Tek Biz İkimiz”, çok kısa bir sürede elde ettiği başarı ile YouTubeSilver Creator Awardödülüne hak kazandı. 115 bin abone, 20 milyondan fazla izlenen videolar ve 150 binden fazla yapılan paylaşımlarla ödüle sahip olan marka, çok büyük bir kitleye dokundu.

En yakın arkadaşlar arasındaki bağa inanan ve bu kanalla bunun bir parçası olmak isteyen Molped’in başarısı, tıpkı en yakın arkadaşlar arasında olması gerektiği gibi sıcak, samimi ve eğlenceli bir atmosferde arkadaşlığı masaya yatırması oldu. Türkiye’nin ilk en yakın arkadaşlık platformunda gençlerin yakından takip ettiği influencer’lar birbirinden doğal paylaşımlarda bulundu.

Sürdürülebilir ve interaktif olan kampanya platformu ile 15-25 yaş hedef kitlesine 7/24 yakın olan marka, onları daha yakından tanıma fırsatını yakaladı ve beklentilerine kulak verdi. Takipçilerine içerik oluşturmak için alan yaratan Molped, bu yönüyle de bir ilke imza atmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER