Transfer heyecanı

Liglerde devre arası oldu. Ve heyecan transfer dönemiyle devam edecek. Maç izler gibi spor kanallarında “SON DAKİKA” yazılarını pür dikkat izleyeceğiz. Kim geldi, kim gitti, kaç yıllık kontrat yapıldı, kaç paraya mal oldu. Bizler hem tutuğumuz takımın son gelişmelerinden haberdar olmak, hem de rakiplerimizin nasıl transfer yaptığını öğrenmek için televizyonlarımızda spor kanalları açık duracak. Şu anda sadece idaalar var.

Mesela bir tanesi Beşiktaşlı Cenk Tosun. Yükselen bir grafiğe sahip olan bu oyuncunun ciddi talipleri olduğu söyleniyor. Adı geçen kulüplerden birisi olan EVERTON kulübünün bazı menajerlerinin İstanbul’a gelerek Beşiktaşlı yöneticiler ile bir araya gelip tekliflerini ileteceğini her spor kanallı haberlerine dahil ediyor. Teklif ettikleri rakam da 25 milyon EURO.  


Eğer bu transfer gerçekleşir ise Türkiye’den giden Türk futbolcuları arasında en pahalı satışı Beşiktaş yapacak. İngiltere’nin köklü kulüplerinden olan EVERTON kulübünün teknik direktörü Sam Allardyce Cenk ile ilgili bir soruya” Eğer bulabilirsek bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız var.

Ara transfer döneminde bu konuda etkin olacağız. Şu andaki durumumuza göre daha fazla gol atmalıyız” diye konuşmuştu. Dünya’da herkes tarafından beğeniyle izlenen bu ligde bir Türk oyuncunun bizleri temsil etmesi ne güzel bir şey değil mi?

Bu kadar büyük rakamların bile konuşulması beni çok mutlu ediyor. Aslında Türk futbolunun gururlanacağı Cenk’ten başka birçok isim var.

ONLARA DEĞER VERMEMİZ GEREKİYOR.

Olacak ise bu transferi ve başka transferleri izleyip göreceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
erha
erha - 7 ay Önce

yazılarınızı takip ediyorum başarınızın devamını dılıyorum

Muzo temelci
Muzo temelci - 7 ay Önce

Bravl kadir bey çok önemli noktalara değiniyorsun tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Necmettin
Necmettin - 7 ay Önce

Kardeşim başarılarının devamını dilerim.