Zaman Gösterecek

 Transfer dönemi bitiyor. Takımlar kadrolarını güçlendirmek için birçok transfer yaptı. Bu saatten sonra olacak transferlerden ne kadar verim alacakları meçhul. Beşiktaş transferin ilk günlerinde DOMAGOJ VIDA’YI alarak savunmasını güçlendirdi. Taraftarları da heyecanlandıran transferdi. Çünkü PEPE VIDA savunma ikilisi lig, kupa ve Şampiyonlar Liginde taraftarının merak ettiği ikili olacaklar. DOMAGOJ VIDA’DAN sonra transfer yapmayacağını düşünüyordum.

Ama Cenk Tosun’un Everton’a transfer olması mutlaka Beşiktaş’ın transfer stratejisini değiştirdi. Cenk Tosun’u rekor ücretle satan Beşiktaş forvet oyuncusu aramaya başladı. Bu arayış transfer döneminin son haftasına kadar sürdü. En sonunda da transfer etmek istediği 2 oyuncuyla anlaştı. Onlardan biri VAGNER LOVE biride CYLE LARIN. VAGNER LOVE’I Alanyaspor’dan hatırlıyoruz. LARIN ise MLS liginde ORLANDO CTY forması giyiyordu.

VAGNER LOVE geçen sene gol kralı olarak 3 büyüklerin radarına takılmıştı. Peki, LARİN? LARIN’İ ise Beşiktaş’ın dinamosu olarak bildiğimiz ATIBA’NIN önerisiyle aldılar.

Ya başarısız olursa. MLS liginin her maçını Türkiye’den kaç kişi izliyor. Tamam, Beşiktaş’ın transfer heyeti illaki bu futbolcuyu izledi. Ona göre karar verdiler. Ne kadar verimli oyuncu olduğunu zaman gösterecek.

AMA BENCE KISA ZAMANDA VERİMLİ OLMASI ZOR.

Beşiktaş’ın Cenk Tosun’u arayıp aramayacağını yine zaman gösterecek. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet Temelci
İsmet Temelci - 5 ay Önce

Kadir bey sürekli yazılarınızı heyecanla takip ediyorum takımlar hakkında verdiğin o güzel ve doyurucu bilgiler için teşekkür ediyor başarılar diliyorum...

Kadir
Kadir @İsmet Temelci - 5 ay Önce

teşekkür ederim.

Huriye
Huriye - 5 ay Önce

Yine harika tespitler..

Kadir
Kadir @Huriye - 5 ay Önce

teşekkür ederim.

Kadir
Kadir @Huriye - 5 ay Önce

teşekkür ederim.

Emel Kutanoğlu
Emel Kutanoğlu - 5 ay Önce

Nilay temelci kirci
Nilay temelci kirci - 5 ay Önce

Kadir bey yazdiklariniza tamamen katiliyorum basarilar

Taner
Taner - 5 ay Önce

Kadir bey soylediklerinize katılıyorum. Yazılarınızın devamını bekliyorum.

Rami islamoğlu
Rami islamoğlu - 5 ay Önce

Türk futbolu iflas eşliğinde yapılan transferlerin bir göstergesi

Sinan
Sinan - 5 ay Önce

Tebrikler.bu kadar güzel tespitler.daha önce duyamayacangimiz cinsten.

Osman
Osman - 5 ay Önce

En büyük kara kartal